Dobranie właściwego opakowania tekturowego bądź kartonu do oferowanego produktu, to bardzo istotna kwestia.

Zdarza się, że produkt przechowywany w niewłaściwym opakowaniu traci swoje właściwości, bądź walory estetyczne.

MADISON Packaging to miejsce, w którym każdy Klient może kupić opakowania tekturowe i kartony szyte na miarę, zarówno z tektury falistej jak i litej. Oprócz opakowań w standardowych wymiarach, oferujemy możliwość wykonania opakowań i kartonów pod indywidualne zapotrzebowanie Klienta, tj.: odpowiedni wymiar, konstrukcja, odpowiednia jakość surowca oraz kolor opakowania tekturowego lub kartonu.

Jeśli dobranie kartonu do konkretnego towaru sprawia trudność lub po spakowaniu go pozostaje przestrzeń, którą trzeba wypełnić różnego rodzaju wypełniaczami, warto zamówić personalizowane opakowanie, czyli właśnie opakowanie „szyte na miarę” potrzeb.

Każdy Klient firmy MADISON Packaging jest traktowany indywidualnie – pomagamy w dopasowaniu odpowiedniego wymiaru i konstrukcji opakowania, doborze odpowiedniego składu surowca ale również w kwestii koloru surowca i ewentualnego nadruku – wszystko w zależności od potrzeb Klienta i pakowanego produktu.

Podejmujemy się zarówno wykonania podstawowych opakowań kartonowych,
jak i nietypowych projektów.

Nasze opakowania tekturowe i kartony są wykonane z tektury falistej i litej oraz przeznaczone dla wielu gałęzi gospodarki.

Zachęcamy do kontaktu z nami – dzięki wieloletniemu doświadczeniu na pewno będziemy w stanie pomóc w wyborze odpowiedniego opakowania.