MADISON Packaging, to polska, rodzinna firma, której historia sięga 1994 roku.

Jesteśmy producentem opakowań tekturowych z tektury falistej oraz litej.

Naszą produkcję zaczynaliśmy od przekładek tekturowych z tektury falistej, między innymi dla branży olejów roślinnych. Kolejnymi produktami w naszej ofercie były kratownice zabezpieczające szklane butelki oraz inne “delikatne” produkty. Pierwsze kartony, które wyszły spod naszych maszyn, były przeznaczone dla branży obuwniczej. Od tego momentu nasza oferta opakowań tekturowych znacznie i systematycznie się powiększała.

Dzisiaj jesteśmy wiodącym dostawcą opakowań tekturowych i kartonów. Współpracujemy z firmami z różnych dziedzin gospodarki. Nasze opakowania tekturowe i kartony wykonywane są pod indywidualne zapotrzebowanie Klientów.

Wszyscy nasi Kontrahenci mogą liczyć na wsparcie oraz pomoc naszych specjalistów od samego początku wdrażania projektu. Jesteśmy elastyczni i bardzo zaangażowani. Stawiamy na jakość oraz ciągły rozwój. Dostarczane przez nas opakowania tekturowe i kartony produkowane są na takich maszynach, jak: Bobst, Göpfert, czy EMBA. Nadruki na opakowaniach tekturowych wykonujemy metodą fleksograficzną, offsetową oraz drukiem cyfrowym.

Siedziba naszej firmy znajduje się w otoczeniu zielonego lasu w Zębcu pod Starachowicami. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy – od początku istnienia MADISON Packaging, jesteśmy nastawieni na ekologię oraz ochronę środowiska. Oferowane przez nas opakowania tekturowe i kartony są wykonywane z surowców z odpowiedzialnych źródeł i nadają się do recyklingu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem opakowań tekturowych zapraszamy Cię do kontaktu z nami!